اگر به دنبال پزشک متخصص داخلی در حصارک کرج هستید، بهتر است به این نکته توجه داشته باشید که برای انتخاب یک پزشک نباید صرفا به نزدیک بودن مطب پزشک تا محل زندگی یا نزدیک بودن مسافت توجه داشته باشید!


بهترین و عاقلانه ترین انتخاب، مراجعه به یک پزشک متخصص داخلی در کرج است که هم تجربه کافی داشته باشد و هم دارای سوابق پربار پزشکی و علمی باشد.


خانم دکتر محبوبه السادات آقاجانی، متخصص داخلی و دارای بورد تخصصی است. مطب ایشان واقع در کرج، بلوار شهدای دانش آموز است که به راحتی از حصارک کرج قابل دسترسی بوده و همواره پذیرای مراجعان و بیماران محترم از منطقه حصارک بوده است.

اگر می خواهید به متخصص داخلی در حصارک کرج مراجعه کنید، می توانید از نقاط مختلف حصارک تا مطب دکتر آقاجانی از مسیر اتوبوسرانی زیر استفاده کنید و با کمترین هزینه به یک پزشک متخصص و با تجربه مراجعه نمایید:


  • اتوبوس خط دانشگاه از پايانه شهید سلطانی در ادامه مسیر عبوری از پل شهید سلطانی، میدان امام حسین (ع)، بلوار هفت تیر، چهاراه مصباح، چهاراه هفت تیر، بلوار دانش آموز
  • اتوبوس خط سریع السیر از پايانه شهید سلطانی در ادامه مسیر عبوری از پل شهید سلطانی، میدان امام حسین (ع)، بلوار هفت تیر و سپس تاکسی های خطی تا بلوار دانش آموز

راه دیگر این است که با خودروی شخصی یا تاکسی های اینترنتی به مطب مراجعه کنید. برای این کار تنها کافیست عبارت "دکتر محبوبه السادات آقاجانی" را در نقشه گوگل جستجو کرده و از طریق آن مسیر خود را پیدا کنید.

مراجعه به بهترین متخصص داخلی در حصارک کرج

چرا نیاز به متخصص داخلی داریم؟


بهترین متخصص داخلی در حصارک کرج، پزشکی با تحصیلات و تخصص در ارزیابی، تشخیص و درمان غیر جراحی بیماریها، آسیبها و اختلالات ارگانهای مختلف داخلی بدن است. این متخصصان عمدتا برای بزرگسالان که طیف گسترده ای از مشکلات مربوط به اندام های داخلی را دارند، اقدامات تشخیصی، مراقبتی و درمانی را ارائه می دهند.


پزشکان متخصص داخلی، به طور معمول به عنوان پزشکانی نزدیک به خانواده هستند که به دلیل طیف گسترده بیماری های تحت درمانشان، اغلب روابط بلند مدت و صمیمانه ای را با بیماران خود ایجاد می‌کنند. آن‌ها دانش و تجربه کافی برای مقابله با هر گونه بیماری ساده یا پیچیده، شایع یا نادر را دارا هستند و در مواقعی چون پاندمی کووید 19و همه گیری هایی نظیر کرونا، می توانند جزو پزشکان مورد اعتماد عامه مردم برای مراجعه و درمان باشند.


عمده شهرت پزشکان متخصص داخلی بدلیل توانایی ایشان در تشخیص انواع اختلالات و مشکلات مربوط به بیماران است. آن ها به گونه ای آموزش دیده و تجربه کسب می کنند که بیماری های مزمن و شایع را بسیار راحت تر از دیگر پزشکان، پس از تشخیص درمان کرده یا در صورت لزوم بیماران را به نزد متخصصان مناسب دیگر ارجاع دهند.

محله حصارک کرج


حصارک در شمال غرب کرج واقع شده و توسط خیابان شهید بهشتی به دو منطقه حصارک بالا و پایین تقسیم می شود که جزء مناطق 5 و 6 کرج محسوب می شوند. از خیابان های اصلی می توان به شهید بهشتی، خوارزمی، قلم، سربازان گمنام، آزادی، امام خمینی، کاوه، خوشبوئی، خراسانی، محمدی، ساسانی اشاره کرد.


حصارک از شمال به بلوار سربازان گمنام، از جنوب به خیابان شهید بهشتی (جاده قدیم قزوین) و از شرق به خیابان قلم و از غرب به بلوار خوارزمی منتهی می‌شود. حصارک بالا از غرب به خارج از کرج (پیشاهنگی)، از شرق به محله گوهردشت، از شمال به محله شاهین ویلا و از جنوب به محله حصارک پایین محدود می‌شود.