اگر به دنبال پزشک متخصص داخلی در شاهین ویلا کرج هستید، بهتر است به این نکته توجه داشته باشید که برای انتخاب یک پزشک نباید صرفا به نزدیک بودن مطب پزشک تا محل زندگی یا نزدیک بودن مسافت توجه داشته باشید!


بهترین و عاقلانه ترین انتخاب، مراجعه به یک پزشک متخصص داخلی در کرج است که هم تجربه کافی داشته باشد و هم دارای سوابق پربار پزشکی و علمی باشد.


پیشنهاد ما به شما خانم دکتر محبوبه السادات آقاجانی، متخصص داخلی دارای بورد تخصصی است. مطب ایشان واقع در کرج، بلوار شهدای دانش آموز است که به راحتی از شاهین ویلا در کرج قابل دسترسی بوده و همواره پذیرای مراجعان و بیماران محترم از این منطقه مهم شهر بوده است.

اگر می خواهید به متخصص داخلی در شاهین ویلا کرج مراجعه کنید، می توانید از شاهین ویلا تا مطب دکتر آقاجانی از پایانه های تاکسی شهری یا خطوط اتوبوس استفاده کنید و با کمترین هزینه به یک پزشک متخصص و با تجربه مراجعه نمایید.


  • شما می توانید از ایستگاه تاکسی شاهین ویلا یا باغستان، جهت انتقال به مسیر بلوار دانش آموز، جهت مراجعه به مطب دکتر آقاجانی استفاده کنید.

راه دیگر این است که با خودروی شخصی یا تاکسی های اینترنتی به مطب مراجعه کنید. برای این کار تنها کافیست عبارت "دکتر محبوبه السادات آقاجانی" را در نقشه گوگل جستجو کرده و از طریق آن مسیر خود را پیدا کنید.

مراجعه به بهترین متخصص داخلی در شاهین ویلا کرج

چرا نیاز به متخصص داخلی داریم؟


بهترین متخصص داخلی در شاهین ویلا کرج، پزشکی با تحصیلات و تخصص در ارزیابی، تشخیص و درمان غیر جراحی بیماریها، آسیبها و اختلالات ارگانهای مختلف داخلی بدن است. این متخصصان عمدتا برای بزرگسالان که طیف گسترده ای از مشکلات مربوط به اندام های داخلی را دارند، اقدامات تشخیصی، مراقبتی و درمانی را ارائه می دهند.


پزشکان متخصص داخلی، به طور معمول به عنوان پزشکانی نزدیک به خانواده هستند که به دلیل طیف گسترده بیماری های تحت درمانشان، اغلب روابط بلند مدت و صمیمانه ای را با بیماران خود ایجاد می‌کنند. آن‌ها دانش و تجربه کافی برای مقابله با هر گونه بیماری ساده یا پیچیده، شایع یا نادر را دارا هستند و در مواقعی چون پاندمی کووید 19و همه گیری هایی نظیر کرونا، می توانند جزو پزشکان مورد اعتماد عامه مردم برای مراجعه و درمان باشند.


پزشکی داخلی در درمان بیماری های داخلی علم و تجربه بیشتری دارد. یک متخصص داخلی بیماری هایی که بر اندام مختلف و سیستم بدن تاثیر می گذارد، بررسی و منشا بیماری را تشخیص می دهد.

محله شاهین ویلای کرج


این محله جزو منطقه ۶ شهرداری کرج محسوب می‌شود. شاهین ویلا و محله‌های اطراف آن، در سال‌های نه چندان دور دارای باغ‌های سرسبز بسیاری بوده‌اند که اکنون اثری از آن‌ها باقی نمانده است. محله شاهین ویلا از شمال به باغستان کرج، از جنوب به خیابان سربازان گمنام، از شرق به گوهردشت کرج و از غرب به گلدشت نزدیک است.


شاهین ویلا دارای چند خیابان اصلی است که مهمترین آنها، خیابان شاهین ویلا است که از میدان امام حسین تا خیابان نهم شاهین ویلا به صورت یک طرفه امتداد دارد. از مهم‌ترین ویژگی‌های این خیابان می‌توان به خط اتوبوسرانی سریع السیر اشاره کرد. از دیگر خیابان‌های اصلی در شاهین ویلا، میتوان به خیابان قلم، بلوار باهنر و بلوار ظفر اشاره کرد.