اگر به دنبال پزشک متخصص داخلی در فردیس کرج هستید، بهتر است به این نکته توجه داشته باشید که برای انتخاب یک پزشک نباید صرفا به نزدیک بودن مطب پزشک تا محل زندگی یا نزدیک بودن مسافت توجه داشته باشید!


بهترین و عاقلانه ترین انتخاب، مراجعه به یک پزشک متخصص داخلی در کرج است که هم تجربه کافی داشته باشد و هم دارای سوابق پربار پزشکی و علمی باشد.


خانم دکتر محبوبه السادات آقاجانی، متخصص داخلی و دارای بورد تخصصی است. مطب ایشان واقع در کرج، بلوار شهدای دانش آموز است که به راحتی از فردیس کرج قابل دسترسی بوده و همواره پذیرای مراجعان و بیماران محترم از منطقه فردیس بوده است.

اگر نیاز داشتید به متخصص داخلی در فردیس کرج مراجعه کنید، می توانید از نقاط مختلف فردیس تا مطب دکتر آقاجانی از مسیرهای زیر استفاده کنید و با کمترین هزینه به یک پزشک متخصص و با تجربه مراجعه نمایید:


  • حرکت از فردیس با تاکسی های خطی یا اتوبوس تا پایانه شهید سلطانی و سپس استفاده از اتوبوس خط دانشگاه از پايانه شهید سلطانی در ادامه مسیر عبوری از پل شهید سلطانی، میدان امام حسین (ع)، بلوار هفت تیر، چهاراه مصباح، چهاراه هفت تیر، بلوار دانش آموز
  • حرکت از فردیس به پایانه شهید سلطانی و سپس استفاده از اتوبوس خط سریع السیر از پايانه شهید سلطانی در ادامه مسیر عبوری از پل شهید سلطانی، میدان امام حسین (ع)، بلوار هفت تیر و سپس تاکسی های خطی تا بلوار دانش آموز

راه دیگر این است که با خودروی شخصی یا تاکسی های اینترنتی به مطب مراجعه کنید. برای این کار تنها کافیست عبارت "دکتر محبوبه السادات آقاجانی" را در نقشه گوگل جستجو کرده و از طریق آن مسیر خود را پیدا کنید.

مراجعه به بهترین متخصص داخلی در فردیس کرج

چرا نیاز به متخصص داخلی داریم؟


بهترین متخصص داخلی در فردیس کرج، پزشکی با تحصیلات و تخصص در ارزیابی، تشخیص و درمان غیر جراحی بیماریها، آسیبها و اختلالات ارگانهای مختلف داخلی بدن است. این متخصصان عمدتا برای بزرگسالان که طیف گسترده ای از مشکلات مربوط به اندام های داخلی را دارند، اقدامات تشخیصی، مراقبتی و درمانی را ارائه می دهند.


پزشکان متخصص داخلی، به طور معمول به عنوان پزشکانی نزدیک به خانواده هستند که به دلیل طیف گسترده بیماری های تحت درمانشان، اغلب روابط بلند مدت و صمیمانه ای را با بیماران خود ایجاد می‌کنند. آن‌ها دانش و تجربه کافی برای مقابله با هر گونه بیماری ساده یا پیچیده، شایع یا نادر را دارا هستند و در مواقعی چون پاندمی کووید 19و همه گیری هایی نظیر کرونا، می توانند جزو پزشکان مورد اعتماد عامه مردم برای مراجعه و درمان باشند.


عمده شهرت پزشکان متخصص داخلی بدلیل توانایی ایشان در تشخیص انواع اختلالات و مشکلات مربوط به بیماران است. آن ها به گونه ای آموزش دیده و تجربه کسب می کنند که بیماری های مزمن و شایع را بسیار راحت تر از دیگر پزشکان، پس از تشخیص درمان کرده یا در صورت لزوم بیماران را به نزد متخصصان مناسب دیگر ارجاع دهند.

فردیس کرج و آنچه باید بدانیم


فردیس، مرکز شهرستان فردیس است که در سال ۹۲ از کرج جدا و به شهرستان تبدیل شد. فردیس در ۱۰ کیلومتری جنوب شرقی استان البرز قرار دارد و پنجمین شهرستان کرج با جمعیتی زیر یک میلیون نفر است. مهم ترین بخش فردیس خیابان اصلی آن است که شامل 5 فلکه اصلی است. این محله دارای چندین شهرک است شلوغ ترین و بهترین قسمت برای خرید و فروش آپارتمان و یا مغازه در این محله فلکه دوم تا سوم است.


فردیس از چندین شهرک مسکونی تشکیل شده و همچنان نیز بر تعداد آنها افزوده می شود. از مهم‌ترین این شهرک ها که نقش مهمی در گسترش فردیس داشته اند میتوان به شهرک های زیر اشاره کرد:

  • شهرک ناز
  • شهرک داروگر
  • شهرک طالقانی
  • شهرک دهکده

این محله در میدان شاه عباسی و میدان امام حسین و همچنین متروی کرج دارای ایستگاه تاکسی و اتوبوس است.