اگر به دنبال پزشک متخصص داخلی در محمدشهر کرج هستید، بهتر است به این نکته توجه داشته باشید که برای انتخاب یک پزشک نباید صرفا به نزدیک بودن مطب پزشک تا محل زندگی یا نزدیک بودن مسافت توجه داشته باشید!


بهترین و عاقلانه ترین انتخاب، مراجعه به یک پزشک متخصص داخلی در کرج است که هم تجربه کافی داشته باشد و هم دارای سوابق پربار پزشکی و علمی باشد.


پیشنهاد ما به شما خانم دکتر محبوبه السادات آقاجانی، متخصص داخلی دارای بورد تخصصی است. مطب ایشان واقع در کرج، بلوار شهدای دانش آموز است که به راحتی از محمدشهر کرج قابل دسترسی بوده و همواره پذیرای مراجعان و بیماران محترم از این منطقه بوده است.

اگر شما می خواهید برای یکی از اعضای خانواده دچار بیماری گوارشی شده است یا درد خاصی به صورت مداوم در بدنش احساس می کند به یک پزشک متخصص مراجعه کنید، بهترین کار اینست که به یک متخصص داخلی در محمدشهر کرج مراجعه کنید، می توانید از منطقه محمدشهر تا مطب دکتر آقاجانی از پایانه های تاکسی شهری یا خطوط اتوبوس استفاده کنید و با کمترین هزینه به یک پزشک متخصص و با تجربه مراجعه نمایید.


شما می توانید از طریق ایستگاه مترو محمدشهر به راحتی به مرکز شهر کرج رفته و سپس مسیرهای داخلی توسط ایستگاه های تاکسی یا اتوبوس، جهت انتقال به مسیر بلوار دانش آموز، جهت مراجعه به مطب دکتر آقاجانی استفاده کنید و یا توسط خودروی شخصی یا تاکسی های اینترنتی مستقیما به مطب مراجعه کنید. برای این کار تنها کافیست عبارت "دکتر محبوبه السادات آقاجانی" را در نقشه گوگل جستجو کرده و از طریق آن مسیر خود را پیدا کنید.

مراجعه به بهترین متخصص داخلی در محمدشهر کرج

چرا نیاز به متخصص داخلی داریم؟


بهترین متخصص داخلی در محمد شهرکرج، پزشکی با تحصیلات و تخصص در ارزیابی، تشخیص و درمان غیر جراحی بیماریها، آسیبها و اختلالات ارگانهای مختلف داخلی بدن است. این متخصصان عمدتا برای بزرگسالان که طیف گسترده ای از مشکلات مربوط به اندام های داخلی را دارند، اقدامات تشخیصی، مراقبتی و درمانی را ارائه می دهند.


پزشکان متخصص داخلی، به طور معمول به عنوان پزشکانی نزدیک به خانواده هستند که به دلیل طیف گسترده بیماری های تحت درمانشان، اغلب روابط بلند مدت و صمیمانه ای را با بیماران خود ایجاد می‌کنند. آن‌ها دانش و تجربه کافی برای مقابله با هر گونه بیماری ساده یا پیچیده، شایع یا نادر را دارا هستند و در مواقعی چون پاندمی کووید 19و همه گیری هایی نظیر کرونا، می توانند جزو پزشکان مورد اعتماد عامه مردم برای مراجعه و درمان باشند.

محله محمدشهر کرج


محمدشهر در بخش مرکزی شهرستان کرج قرار دارد. این منطقه در قسمت جنوبی کرج، در میانه کرج و ماهدشت واقع شده است و با فاصله ی تقریبا ۱۵ دقیقه ای از طریق مترو ایستگاه محمد شهر، جهت تردد تا کرج بسیار مناسب است.


از آثار دیدنی و تاریخی منطقه محمدشهر، می‌توان به قلعه‌ی اربابی تپه قشلاق اشاره کرد، که متاسفانه در سال‌های اخیر تخریب گردیده و محله‌ قلعه در احداث شده است، تپه‌ تاریخی واقع در کوی بهار و امامزاده عبدالله و گل علی و تپه‌های باستانی قشلاق‌تپه در علی‌آباد نیز از دیگر مناطق دارای قدمت این منطقه است.


با افتتاح متروی محمدشهر در سال ۱۳۸۹ به عنوان یکی از ایستگاه های اصلی در خط متروی تهران به کرج و بالعکس، جذابیت‌ منطقه محمدشهر برای سکونت افزایش یافته است و جمعیت این شهر در سرشماری سال ۱۳۹۰ به ۹۹۹۴۰ رسید و رشد قابل توجهی داشت. نزدیکی بیشتر محدوده‌های شمالی این شهر به متروی محمدشهر و آزادراه تهران- کرج باعث سرعت بخشیدن برای طی مسیر بین محمدشهر و کرج گردیده است.

تفاوت بین متخصص داخلی و پزشک عمومی


برخی از افراد گمان می کنند متخصص داخلی همان پزشک عمومی است و شرح وظایف این دو، یکی است اما چنین چیزی صحت ندارد و تفاوت بسیاری در عملکرد و البته تخصص این دو وجود دارد. پزشکان عمومی تنها دوره مربوط به پزشکی عمومی را تحلیل می کنند، اما متخصصان داخلی باید بعد از اتمام دوره پزشکی عمومی، یک دوره تخصص سه تا 6 سال را بگذرانند تا به تخصص بیماری های داخلی بدن برای بزرگسالان برسند. حتی این امکان وجود دارد که یک دکتر داخلی تخصص خود را در یک رشته خاص ادامه دهد و دوره های فوق تخصص را نیز سپری کند.


یک متخصص داخلی میتواند در بیمارستان ها و درمانگاه ها فعالیت می کنند و طیف وسیعی از بیماری های داخلی را تشخیص داده و مراحل درمان غیرجراحی را برای بیماران پیش ببرند.


در بسیاری موارد نیز یک دکتر داخلی می تواند در نقش مشاور، در کنار یک فوق تخصص قرار گرفته و درمان بیماری را تسهیل کند این در حالیست که پزشک عمومی فاقد این قابلیت و امکان است.


لذا جهت بسیاری بیماری قلبی و عروقی، عفونی یا گوارشی، ویروسی وتنفسی یا حتی ارتوپدی میتوان به یک متخصص داخلی مراجعه کرد.