اگر به دنبال پزشک متخصص داخلی در هفت تیر کرج هستید، بهتر است به این نکته توجه داشته باشید که برای انتخاب یک پزشک نباید صرفا به نزدیک بودن مطب پزشک تا محل زندگی یا نزدیک بودن مسافت توجه داشته باشید! البته مطب دکتر آقاجانی در نزدیکی شما قرار دارد.


بهترین و عاقلانه ترین انتخاب، مراجعه به یک پزشک متخصص داخلی در کرج است که هم تجربه کافی داشته باشد و هم دارای سوابق پربار پزشکی و علمی باشد.


خانم دکتر محبوبه السادات آقاجانی، متخصص داخلی و دارای بورد تخصصی است. مطب ایشان واقع در کرج، هفت تیر، بلوار شهدای دانش آموز است که به راحتی از محله هفت تیر کرج قابل دسترسی بوده و همواره پذیرای مراجعان و بیماران محترم ااز این محله بوده است.

اگر می خواهید به متخصص داخلی هفت تیر کرج مراجعه کنید، می توانید از نقاط مختلف بلوار هفت تیر تا مطب دکتر آقاجانی از تاکسی یا اتوبوس استفاده کنید و با کمترین هزینه به یک پزشک متخصص و با تجربه مراجعه نمایید.


راه دیگر این است که با خودروی شخصی یا تاکسی های اینترنتی به مطب مراجعه کنید. برای این کار تنها کافیست عبارت "دکتر محبوبه السادات آقاجانی" را در نقشه گوگل جستجو کرده و از طریق آن مسیر خود را پیدا کنید.

مراجعه به بهترین متخصص داخلی در هفت تیر کرج

چرا نیاز به متخصص داخلی داریم؟


بهترین متخصص داخلی در هفت تیر کرج، پزشکی با تحصیلات و تخصص در ارزیابی، تشخیص و درمان غیر جراحی بیماریها، آسیبها و اختلالات ارگانهای مختلف داخلی بدن است. این متخصصان عمدتا برای بزرگسالان که طیف گسترده ای از مشکلات مربوط به اندام های داخلی را دارند، اقدامات تشخیصی، مراقبتی و درمانی را ارائه می دهند.


پزشکان متخصص داخلی، به طور معمول به عنوان پزشکانی نزدیک به خانواده هستند که به دلیل طیف گسترده بیماری های تحت درمانشان، اغلب روابط بلند مدت و صمیمانه ای را با بیماران خود ایجاد می‌کنند. آن‌ها دانش و تجربه کافی برای مقابله با هر گونه بیماری ساده یا پیچیده، شایع یا نادر را دارا هستند و در مواقعی چون پاندمی کووید 19و همه گیری هایی نظیر کرونا، می توانند جزو پزشکان مورد اعتماد عامه مردم برای مراجعه و درمان باشند.


عمده شهرت پزشکان متخصص داخلی بدلیل توانایی ایشان در تشخیص انواع اختلالات و مشکلات مربوط به بیماران است. آن ها به گونه ای آموزش دیده و تجربه کسب می کنند که بیماری های مزمن و شایع را بسیار راحت تر از دیگر پزشکان، پس از تشخیص درمان کرده یا در صورت لزوم بیماران را به نزد متخصصان مناسب دیگر ارجاع دهند.

محله هفت تیر کرج


محله هفت تیر در منطقه معروف به چهارصد دستگاه در شهرستان کرج واقع شده است. این منطقه از مناطق مهم و اصلی شهر است. هفت تیر در منطقه 9 شهرداری کرج واقع شده و یکی از قدیمی ترین محله های شهر کرج است.


محله هفت تیر از شمال به طالقانی و آزادگان از شرق به میدان کرج و شاه عباسی از جنوب به کارخانه قند و از غرب به مهرویلا محدود می شود.


این محله دارای یک بورس دکوراسیون و وسایل آشپزخانه نیز هست. نزدیک ترین ایستگاه مترو در این محله ایستگاه گلشهر است و همچنین دارای ایستگاه تاکسی و اتوبوس است.