اگر به دنبال پزشک متخصص داخلی در کیانمهر کرج هستید، بهتر است به این نکته توجه داشته باشید که برای انتخاب یک پزشک نباید صرفا به نزدیک بودن مطب پزشک تا محل زندگی یا نزدیک بودن مسافت توجه داشته باشید!


بهترین و عاقلانه ترین انتخاب، مراجعه به یک پزشک متخصص داخلی در کرج است که هم تجربه کافی داشته باشد و هم دارای سوابق پربار پزشکی و علمی باشد.


پیشنهاد ما به شما خانم دکتر محبوبه السادات آقاجانی، متخصص داخلی دارای بورد تخصصی است. مطب ایشان واقع در کرج، بلوار شهدای دانش آموز است که به راحتی از کیانمهر کرج قابل دسترسی بوده و همواره پذیرای مراجعان و بیماران محترم از این منطقه مهم شهر کرج بوده است.

اگر شما می خواهید برای یکی از اعضای خانواده دچار بیماری گوارشی شده است یا درد خاصی به صورت مداوم در بدنش احساس می کند به یک پزشک متخصص مراجعه کنید، بهترین کار اینست که به یک متخصص داخلی در کرج مراجعه کنید، می توانید از منطقه کیانمهر تا مطب دکتر آقاجانی از پایانه های تاکسی شهری یا خطوط اتوبوس استفاده کنید و با کمترین هزینه به یک پزشک متخصص و با تجربه مراجعه نمایید.


  • شما می توانید از ایستگاه تاکسی یا اتوبوس در شرک کیانمهر، جهت انتقال به مسیر بلوار دانش آموز، جهت مراجعه به مطب دکتر آقاجانی استفاده و یا توسط خودروی شخصی یا تاکسی های اینترنتی مستقیما به مطب مراجعه کنید.

برای این کار تنها کافیست عبارت "دکتر محبوبه السادات آقاجانی" را در نقشه گوگل جستجو کرده و از طریق آن مسیر خود را پیدا کنید.

مراجعه به بهترین متخصص داخلی در کیانمهر کرج

چرا نیاز به متخصص داخلی داریم؟


بهترین متخصص داخلی در کیانمهر کرج، پزشکی با تحصیلات و تخصص در ارزیابی، تشخیص و درمان غیر جراحی بیماریها، آسیبها و اختلالات ارگانهای مختلف داخلی بدن است. این متخصصان عمدتا برای بزرگسالان که طیف گسترده ای از مشکلات مربوط به اندام های داخلی را دارند، اقدامات تشخیصی، مراقبتی و درمانی را ارائه می دهند.


پزشکان متخصص داخلی، به طور معمول به عنوان پزشکانی نزدیک به خانواده هستند که به دلیل طیف گسترده بیماری های تحت درمانشان، اغلب روابط بلند مدت و صمیمانه ای را با بیماران خود ایجاد می‌کنند. آن‌ها دانش و تجربه کافی برای مقابله با هر گونه بیماری ساده یا پیچیده، شایع یا نادر را دارا هستند و در مواقعی چون پاندمی کووید 19 و همه گیری هایی نظیر کرونا، می توانند جزو پزشکان مورد اعتماد عامه مردم برای مراجعه و درمان باشند.

تفاوت بین متخصص داخلی و پزشک عمومی


برخی از افراد گمان می کنند متخصص داخلی همان پزشک عمومی است و شرح وظایف این دو، یکی است اما چنین چیزی صحت ندارد و تفاوت بسیاری در عملکرد والبته تخصص این دو وجود دارد. پزشکان عمومی تنها دوره مربوط به پزشکی عمومی را تحلیل می کنند، اما متخصصان داخلی باید بعد از اتمام دوره پزشکی عمومی، یک دوره تخصص سه تا 6 سال را بگذرانند تا به تخصص بیماری های داخلی بدن برای بزرگسالان برسند. حتی این امکان وجود دارد که یک دکتر داخلی تخصص خود را در یک رشته خاص ادامه دهد و دوره های فوق تخصص را نیز سپری کند.


یک متخصص داخلی می تواند در بیمارستان ها و درمانگاه ها فعالیت می کنند و طیف وسیعی از بیماری های داخلی را تشخیص داده و مراحل درمان غیرجراحی را برای بیماران پیش ببرند.


در بسیاری موارد نیز یک دکتر داخلی می تواند در نقش مشاور، در کنار یک فوق تخصص قرار گرفته و درمان بیماری را تسهیل کند این در حالیست که پزشک عمومی فاقد این قابلیت و امکان است.


لذا جهت بسیاری بیماری قلبی و عروقی، عفونی یا گوارشی، ویروسی و تنفسی یا حتی ارتوپدی میتوان به یک پزشک متخصص داخلی مراجعه کرد.

شهرک کیانمهر کرج


کیانمهر شهرکی است در جنوب غربی کرج است. شهرک کیانمهر از یک بلوار اصلی به نام بلوار امیر کبیر و از یک بلوار فرعی به نام بلوار آزادی تشکمیل شده که کوچه های اصلی و فرعی منطقه را به هم متصل می کنند.


این شهرک جزء منطقه ۳ شهرداری کرج محسوب می‌شود. منطقه کیانمهر یکی از مناطق قدیمی شهر کرج است که شهرت اصلی آن مربوط به ساختمانهای آجری شهربانی می باشد. ساختمان هایی که در سال 1382 تخریب و به جای آن ها شهرک مروارید ساخته شد.


شهرک کیانمهر کرج از چندین ریز شهرک تشکیل شده که میتوان به شهرک بهاران، شهرک نور و شهرک مروارید اشاره کرد.