متخصص داخلی در گوهردشت کرج

اگر به دنبال پزشک متخصص داخلی در گوهردشت کرج یا رجایی شهر کرج هستید، بهتر است به این نکته توجه داشته باشید که برای انتخاب یک پزشک نباید صرفا به نزدیک بودن مطب پزشک تا محل زندگی یا نزدیک بودن مسافت توجه داشته باشید!


بهترین و عاقلانه ترین انتخاب، مراجعه به یک پزشک داخلی در کرج است که هم تجربه کافی داشته باشد و هم دارای سوابق پربار پزشکی و علمی باشد.


پیشنهاد ما به شما خانم دکتر محبوبه السادات آقاجانی، متخصص داخلی دارای بورد تخصصی است. مطب ایشان واقع در کرج، بلوار شهدای دانش آموز است که به راحتی از گوهردشت کرج قابل دسترسی بوده و همواره پذیرای مراجعان و بیماران محترم از از منطقه مهم گوهردشت بوده است.

اگر می خواهید به یک متخصص داخلی در گوهردشت کرج مراجعه کنید، می توانید از گوهردشت تا مطب دکتر آقاجانی از پایانه های تاکسی شهری یا خطوط اتوبوس استفاده کنید و با کمترین هزینه به یک پزشک متخصص و با تجربه مراجعه نمایید.


شما میتوانید از ایستگاه تاکسی سه راه گوهردشت که محله گلشهر ویلا کرج و خیابان ایثار واقع شده است جهت انتقال به مسیر بلوار هفت تیر و دانش آموز، جهت مراجعه به مطب دکتر آقاجانی استفاده کنید.


راه دیگر این است که با خودروی شخصی یا تاکسی های اینترنتی به مطب مراجعه کنید. برای این کار تنها کافیست عبارت "دکتر محبوبه السادات آقاجانی" را در نقشه گوگل جستجو کرده و از طریق آن مسیر خود را پیدا کنید.

مراجعه به بهترین متخصص داخلی در گوهردشت کرج

چرا نیاز به متخصص داخلی داریم؟


بهترین متخصص داخلی در گوهردشت کرج، پزشکی با تحصیلات و تخصص در ارزیابی، تشخیص و درمان غیر جراحی بیماریها، آسیبها و اختلالات ارگانهای مختلف داخلی بدن است. این متخصصان عمدتا برای بزرگسالان که طیف گسترده ای از مشکلات مربوط به اندام های داخلی را دارند، اقدامات تشخیصی، مراقبتی و درمانی را ارائه می دهند.


پزشکان متخصص داخلی، به طور معمول به عنوان پزشکانی نزدیک به خانواده هستند که به دلیل طیف گسترده بیماری های تحت درمانشان، اغلب روابط بلند مدت و صمیمانه ای را با بیماران خود ایجاد می‌کنند. آن‌ها دانش و تجربه کافی برای مقابله با هر گونه بیماری ساده یا پیچیده، شایع یا نادر را دارا هستند و در مواقعی چون پاندمی کووید 19 و همه گیری هایی نظیر کرونا، می توانند جزو پزشکان مورد اعتماد عامه مردم برای مراجعه و درمان باشند.


پزشکی داخلی در درمان بیماریهای داخلی علم و تجربه بیشتری دارد. یک متخصص داخلی بیماریهایی که بر اندام مختلف و سیستم بدن تاثیر می گذارد، بررسی و منشا بیماری را تشخیص می دهد.

درباره گوهردشت کرج


گوهردشت در قسمت شمال شهر کرج قرار گرفته است و بعنوان یک منطقه شلوغ و مهم استان البرز میباشد. پس از انقلاب، نام رجایی شهر، جایگزین نام گوهردشت شد، اما ساکنان این محل هم‌چنان از نام قدیمی استفاده کرده و این نام را زنده نگه داشته‌اند.


قدیمی‌ترین محله گوهردشت، محله اوقافی‌ها است که از میدان طالقانی شروع شده و تا فلکه اول گوهردشت را شامل می‌شود، از غرب به بلوار شهرداری و بلوار انقلاب و از شرق به خیابان اول آزادی به عنوان اولین فلکه‌ خیابان اصلی گوهردشت منتهی می‌شود.


به دلیل سکونت سیاست‌مداران بسیاری در گوهردشت، ین منطقه به قلب سیاست کرج معروف است. در حال حاضر گوهردشت دارای شهرک‌های مختفی است که شهرک شهید جهازی‌ها در انتهای خیابان آزادی، شهرک بهارستان در ورودی جاده آتشگاه، و شهرک آسمان در خیابان پیروزی و شهرک بهداری از مهم ترین آنها به شمار میرود.

Call Now Button